Massey Ferguson 6S.165. Heeft volledige hefinrichting en trekhaak. De spiegels kunnen inklappen, topstand voor en achter zijn in lengte verstelbaar.
Deutz Fahr Agrotron TTV 420. Mooi gedetailleerde trekker op cultuurbanden.Voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. De voorwielen zijn fusee gestuurd. Cabine deur kan open.
Acherop passen de meeste Siku compatibele werktuigen.
Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. Amerikaans uitgevoerd op dubbellucht en met breedteverlichting.
Fendt 724 van Universal Hobbies. Zeer gedetailleerd, met fuseegestuurde vooras. De fronthef kan heffen en zakken en in de fronthef past een Weise-Toys Accord driehoek (niet bijgesloten! )zodat ook een Siku werktuig in de fronthef te monteren is. De motorkap kan omhoog.
Dit is de versie in de nieuwe groene kleur "nature green".
Massey Ferguson 7726S van Universal Hobbies. Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. Heeft ook een beweegbare fronthef en topstang voor en achter en afneembaar frontgewicht.In de fronthef past een Weise-Toys Accord snelkoppeling zodat u ook Siku werktuigen in de front kunt monteren. Accord-bok niet bijgesloten!
Claas Arion 540. Een zeer gedetailleerde trekker die is voorzien van een beweegbare fronthef met topstang. De hefarmen in de front kunnen ook omhoog worden gezet. De spiegels kunnen inklappen.
Fendt 313 van Universal Hobbies. Zeer gedetailleerd, met fuseegestuurde vooras. De fronthef kan heffen en zakken en in de fronthef past een Weise-Toys Accord driehoek (niet bijgesloten! )zodat ook een Siku werktuig in de fronthef te monteren is. De motorkap kan omhoog.
Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. Heeft ook een beweegbare fronthef en topstang voor en achter en afneembaar frontgewicht.In de fronthef past een Weise-Toys Accord snelkoppeling zodat u ook Siku werktuigen in de front kunt monteren. Accord-bok niet bijgesloten!
USA uitvoering (met chauffeur) - gelimiteerd op 1.000 stuks.
Kubota M9960 met voorlader. Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. De voorwielen zijn fusee gestuurd en de spiegels kunnen inklappen.
Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. Heeft ook een beweegbare fronthef en topstang voor en achter en afneembaar frontgewicht. Afgebeeld is de trekker met een Wiking frontgewicht. Dat past namelijk ook in de fronthef.
Deutz-Fahr Agrotron 7250 TTV. Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. De voorwielen zijn fusee gestuurd. Spiegels kunnen inklappen.
Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. Heeft ook een beweegbare fronthef en topstang voor en achter en afneembaar frontgewicht.
Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. Heeft ook een beweegbare fronthef en topstang voor en achter.
De trekker is vrijwel volledig van metaal. Motorkap en achterspatborden zijn ook metaal.
De Accord bok van Weise Toys past in de fronthef (niet meegeleverd!) zodat Siku compatibele werktuigen ook in de front passen.
Fendt 516 met voorlader van Universal Hobbies. Zeer gedetailleerd, met fuseegestuurde vooras. De fronthef kan heffen en zakken en in de fronthef past een Weise-Toys Accord driehoek (niet bijgesloten! )zodat ook een Siku werktuig in de fronthef te monteren is. De motorkap kan omhoog.
De voorlader heeft een balenklem voor ronde balen. Ronde balen niet bijgesloten!
Valtra N 103 metallic blauw. Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. De voorwielen zijn fusee gestuurd.
In de fronthef past een Accord snelkoppeling van Weise-Toys waardoor u ook een Siku frontgewicht of een werktuig in de front kunt monteren. Snelkoppeling of gewichten niet bijgesloten!
Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. Heeft ook een beweegbare fronthef en topstang voor en achter.
De trekker is vrijwel volledig van metaal. Motorkap en spatborden zijn ook metaal. In de fronthef past een Weise-Toys Accord koppeling (niet meegeleverd!)
Ford 6610 4WD GEN II. Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. De voorwielen zijn fusee gestuurd. Is vrijwel volledig van metaal.
Same Virtus 120. Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. Heeft ook een beweegbare fronthef en topstang voor en achter.
De Accord bok van Weise Toys past in de fronthef (niet meegeleverd!) waardoor bijvoorbeeld ook de Siku werktuigen in de frontheft passen.
Ferguson TE 20 van UH. Goed gedetailleerd en vrijwel volledig van metaal. De motorkap kan open en de trekker heeft een beweegbare hefinrichting en trekhaak. De voorwielen zijn fuseegestuurd. Het gaat om een benzine uitvoering, dus geen verdamper maar een carburateur en een vroeg type achterwielen.
Door de fijne detaillering niet geschikt als speelgoed.
Deutz-Fahr Agrotron 7250 TTV. Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. De voorwielen zijn fusee gestuurd. Spiegels kunnen inklappen.
In de fronthef past een Accord snelkoppeling van Weise-Toys waardoor u ook een Siku frontgewicht of een werktuig in de front kunt monteren. Snelkoppeling niet bijgesloten!
Kubota M135GX. Zeer gedetailleerde trekker, voorzien van trekhaak en volledige hefinrichting. De voorwielen zijn fusee gestuurd en de spiegels kunnen inklappen.
Massey Ferguson 1080 - 4wd.
De trekker heeft een trekhaak en een realistische hefinrichting. Een aanhanger koppelen is dus geen probleem maar een werktuig past niet zondermeer in de hefinrichting.